KMALU NOVA IZDAJA
NAJVEČJI PODJETNIKI V SLOVENIJI
NAROČILO REVIJE
Vas zanima, kdo so največji podjetniki na Slovenskem?
Gre za največja podjetja in največje skupine v lasti podjetnikov, ki poslujejo v Sloveniji. To sta lestvici podjetij v lasti tistih podjetnikov, ki zaposlujejo, plačujejo davke in prispevke v Sloveniji ter imajo tu tudi sedeže podjetij. Vztrajajo v Sloveniji, četudi poslovno okolje v Sloveniji ni tako ugodno, kot marsikje drugje. Obe lestvici smo oblikovali skupaj z družbo Dun & Bradstreet Slovenija.
To pa še zdaleč ni vse, kar boste lahko prebrali v novi. Tokratna številka je namreč najobsežnejša do zdaj, ima kar 172 strani.
V njej objavljamo intervjuje:
- s slovenskim podjetnikom, ki ima kar 15.000 prodajalcev po vsem svetu,
- s slovensko podjetnico, katere podjetje je v zadnjih 5 letih zraslo za kar 4,5-krat in se zavihtelo med največje podjetnike v državi,
- s podjetniško družino, ki izdeluje takšne žage, da je bila največja med njimi velika kot celo nogometno igrišče in
- z mladim podjetnikom, ki je spekel tudi 30.000 pic na leto, kmalu nato pa s pečmi za peko pic zaslužil svoj prvi milijon evrov.
Poleg tega pa še veliko ostalih zanimivih vsebin, denimo kako in zakaj Hrvaška bolje privablja tuje vlagatelje kot Slovenija, s katerimi razpisi se končno začenja izdatno financiranje podjetij, kateri bodo ključni sejmi letos v Sloveniji in še in še.
Je še nimate pa bi jo imeli? Naročite jo lahko TUKAJ.
Preberite tudi
Iz posebnih izdaj

Mame, ne kličite delodajalcev
Kako pomembna referenca je študentsko delo?. Na to vprašanje je za Podjetno kariero, posebno edicijo

Trgovinsko premirje med EU & ZDA. Z neznankami!
Groženj s trgovinsko vojno je očitno konec. Dobili smo namreč carinski dogovor med EU in ZDA. Ta prinaša 15 %

Eksplozija Gorenja v lasti Kitajcev
Gorenje je z več kot tremi milijardami evrov izvoza preseglo vse druge savinjske izvoznike skupaj. Zakaj izstopa Žalec, kako visoko

»Hrvati želijo imeti nacionalne šampione, to pa ni blizu slovenski kulturi.«
Kam vse vlagata Peter in Iztok Polanič po prodaji večinskega deleža v Panviti? Zaradi česa, kar počne država, se tako